Onlar erdi muradına

İş dünyasının önde gelen isimlerinden ve MTSO eski Başkanlarından Şerafettin Aşut ve Mualla Aşut’un biricik oğulları Batuhan Aşut, hayatını Gizem Yalçın’la birleştirdi.

ABDULLAH ÖZTÜRKMEN

Büyükşehir Belediye Başkanı Vahap Seçer’in nikah kıydığı düğün töreninde nikah şahitliğini Gökhan Caner ve Ferhat Göknar yaptı.

Aşutların mutlu günü. İş dünyasının önde gelen isimlerinden Şerafettin ve Mualla Aşut çiftinin oğulları Batuhan Aşut, Gizem Yalçın Aşut’la dünyevine girdi.

Aşut Fiberglass’ta yönetim kurulu üyesi olan ve aynı zamanda TOBB Mersin Genç Girişimciler Yönetim Kurulu üyesi olan Batuhan Aşut ve Uluslararası lojistik firmasında operasyon uzmanı olan Gizem Yalçın, düzenlenen düğün töreni ile hayatlarını birleştirdiler.

Düğün törenine Büyükşehir Belediye Başkanı Vahap Seçer, Emniyet Müdürü Mehmet Şahane, MTSO Başkanı Ayhan Kızıltan ve iş dünyasının önde gelen isimleri ile büyük bir davetli grubu katıldı.

İlk danslarını yapan genç çift, daha sonra nikah törenine geçti. Büyükşehir Belediye Başkanı Vahap Seçer’in kıydığı nikahtan sonra Batuhan ve Gizem Aşut çifti, davetlilerle birlikte dans edip, halay çektiler.