METİK’TE AKTİVİTELER DEVAM EDİYOR

Mersin Tenis İhtisas Kulübü (METİK), aktivitelerine devam ediyor.

CAHİT ERYILMAZ

Hafta sonu yapılan etkinlikte, Mersin Tenis İhtisas Kulübüne üye olan 200 yeni üye için ‘Hoş Geldiniz’ merasimi yapıldı.

Döner partisi eşliğinde yapılan etkinliğe katılan üyeler mutlu olurken, METİK Başkanı Ahmet Atakan’da, yeni üyelere katılımlarından dolayı teşekkür etti.

Etkinlikte bir konuşma yapan Kulüp Başkanı Ahmet Atakan, yeni üyelerin de katılımıyla daha da güçlendiklerini belirterek, METİK’in geleceğinin daha da parlak hale geldiğini söyledi.

Mersin Tenis İhtisas Kulübünün  tarihi ve 2020-2023 yılları döneminde yapılan faaliyetler hakkında bilgi veren Başkan Atakan, Kulübün maddi sorununun büyük ölçüde bittiğini ve önümüzdeki yıllarda daha önce 4 yıl üst üste yapılan, MERSİNCUP CHALLENGER turnuvalarını, önümüzdeki yıllarda yeniden düzenlemek için gerekli çalışmaların başlatılacağını söyledi.

Başkan Atakan,  ayrıca 2005 yılında kulübe kazandırılan  Tesis arsası ile ilgili de önümüzdeki aylarda imar durumunun netleşeceğini ve kulübün üyeleriyle istişare edilerek, kulüb için en uygun ve en kazançlı bir şekilde değerlendirileceğinin müjdesini verdi.