MERSİN’DE YENİ YIL COŞKUSU YAŞANDI

Büyükşehir Belediyesinin, Özgecan Aslan Barış Meydanında düzenlediği yılbaşı kutlamasında, binlerce Mersinli 2020’yi coşkulu bir eğlenceyle karşıladı. Büyükşehir Belediye Başkanı Vahap Seçer’in de yeni yıla Mersinlilerle girdiği kutlamalarda dilek balonları uçuruldu, vatandaşlar geç saatlere kadar eğlendi. Gece, dağıtılan sıcak çorbayla son buldu.

HABER MERKEZİ

Büyükşehir Belediyesi, 2020 yılını Özgecan Aslan Barış Meydanında düzenlenen çok renkli bir yılbaşı kutlamasıyla karşıladı.

EĞLENCELİ SAATLER YAŞADI

 Kutlama programına Büyükşehir Belediye Başkanı Vahap Seçer, eşi Meral Seçer ile birlikte katılarak, yeni yıla Mersinlilerle birlikte girdi. Binlerce Mersinlinin katıldığı kutlamada, DJ ve canlı müzik performansları ile katılımcılar eğlenceli saatler yaşadı.

“20’LER ÇOK GÜZEL, GELSENİZE”

Büyükşehir Belediyesinin “10’lara Veda Yeniliğe Merhaba” ve “20’ler Çok Güzel, Gelsenize” sloganlarıyla ilk kez düzenlediği yeni yıl kutlama programı vatandaşlar tarafından yoğun ilgiyle karşılandı. Binlerce vatandaş Özgecan Aslan Barış Meydanında buluşarak, Büyükşehir Belediyesinin yeni yıl konserlerinde sahne alan sanatçılara eşlik etti, kimi zaman dans etti kimi zaman doyasıya oynadı.