Kurs merkezileri eğitime start verdi

Corona Virüsten dolayı eğitime verilen aranın ardından kurs merkezleri, gerekli önlemleri alarak, eğitime başladı.

FATMA NUR ÇANKAYA

Atılımvip Kurs Merkezi kurucuları Umut Dağlı, Tamer Coşkun ve Esra Kara Coşkun, hedeflerinin öncelikli olarak öğrenci sağlığı ve daha sonra eğitim vermek olduğunu belirttiler.

Atılımvip Kurs Merkezi kurucuları Umut Dağlı, Tamer Coşkun ve Esra Kara Coşkun, pandemi döneminde öğrencilere en yüksek verimle eğitim vermeye çalıştıklarını söylediler.

Dağlı, “Küresel salgınla birlikte bir dönemi geride bırakıp, 2020 – 2021 eğitim ve öğretim yılına girmiş bulunmaktayız. Söz konusu salgınla birlikte önceliğimiz, öğrencilerimiz ve halkın sağlığıdır. Ancak bir gerçek var ki, eğitim süreklilik gerektiren bir durumdur. Salgın dönemini öğrencilerimize alabilecekleri en yüksek verimle, her ayrıntısı düşünülmüş eğitimi sunmuş, bu anlamda onları mağdur etmemiş Atılım Kurs Merkezi olarak, misyonumuz her yönüyle nitelikli bir yaşam süren, ülkesine ve insanlığa hizmet için gereken beceri, tutum ve sorumluluklar geliştirmiş, eğitimli bireyler olarak yetişmelerini ve meslek hayatlarının ilk basamağında, hayallerinin gerçekleştirmelerini sağlamaktır. Bu doğrultuda vizyonumuz, değer gören ve gereken özenin gösterildiği bir kurum olmaktır” dedi.