GENÇLİK SPOR’DA DEĞERLENDİRME TOPLANTISI YAPILDI

Mersin Gençlik ve Spor İl Müdürü Ökkeş Demir, Gençlik faaliyetleri birimi ile istişare ve değerlendirme toplantısı yaptı.

HABER MERKEZİ

Mersin Gençlik Merkezi Toplantı Salonu’nda İl Müdürü Ökkeş Demir Başkanlığında geçekleştirilen toplantıya, Gençlik faaliyetleri şube Müdürü Cafer Bozkurt, Tarsus Gençlik ve Spor İlçe Müdürü Memet Öztürk, Mut Gençlik ve Spor İlçe Müdürü Muhammet Senemli, Yenişehir Gençlik ve Spor İlçe Müdürü Halit Akkabak, Mersin Gençlik Merkezi Müdürü Fatih Nacar, Yenişehir Gençlik Merkezi Müdürü Metin Koçak, Tarsus Gençlik Merkezi Müdürü Erhan Ertaf, Mut Gençlik Merkezi Müdürü Fatma Doğan, Gençlik Liderleri ve Sosyal Uyum personelleri katıldı.

Yapılan toplantıda, İl Müdürlüğüne bağlı Gençlik Merkezlerinde gerçekleştirilen faaliyetler, sorunların tespiti ve çözümlenmesi konuları değerlendirilirken yapılacak ve yapılması planlanan faaliyetler hakkında görüş alışverişinde bulunuldu. Mersin Gençlik Merkezlerinde çalışan Personellerden beklentilerini ifade eden Demir, çalışanların istek ve problemlerini de dinleyerek, talep ve isteklerin karşılanarak problemlerin giderileceğini söyledi.