BORDROLAMA EĞİTİMİ

18.02.2020 Salı günü AKİB Konferans Salonu’ nda, Mersin Büyükşehir Belediyesi Kariyer Merkezi, Giderik Derneği, AKİB ortaklığında düzenlenen ve konuşmacısının ben olduğum Bordrolama Eğitimi adlı seminere, ilgi büyüktü.

Tüm katılımcılar, 7 saatlik semineri sonuna kadar büyük ilgi ile izlediler. Güncel olarak İş Kanunu’ nun, SGK Kanunu’ nun, Genel Sağlık Sigortası Kanunu’ nun, İş Sağlığı ve Güvenliği Kanunu’ nun, Kişisel Verileri Koruma Kanunu’ ndan, Özlük Dosyalarından ve içeriklerinden, Kıdem Tazminatı, İhbar Tazminatı, Fazla Mesai hakkedişlerinden, bordro çeşitlerinden ve hesaplamalarından, işçi-işveren ilişkisine dair bir çok önemli bilgilerden ve uygulamalardan, bahsettik. Güncel sorunlara tüm Mersin İK’ cıları ile birlikte çözüm aradık. Soruları cevapladık.

Keyifli hale getirdiğimiz, arkadaşlık ve dostluk çerçevesinde sonuna kadar birbirimize destek olduğumuz ve umarım benim de faydalı olabildiğim çok güzel bir seminere, hep birlikte imza attık.

Seminer sonunda, cevaplanmamış soruların kalmadığı, güçlü birlikteliğimiz ile kadraja bile sığamadığımız, paylaşımların büyük keyif ve fayda sayladığı, iletişim bilgilerinin paylaşıldığı, belki de bundan sonrası için kurulacak olan dostluk köprülerini, hep birlikte attık.

Yeni bir seminerde tekrar buluşmak üzere…

Teşekkürler Mersin Büyükşehir Belediyesi, Teşekkürler Giderik Derneği, Teşekkürler Akdeniz İhracatçılar Birliği, Teşekkürler Mersin’ in İnsan Kaynakları değerleri…

Hepinizin emeğine, tekrar tekrar şahsım adına, teşekkür ediyorum.

Sevgiyle Kalın…