MTSO, Şehir Hastanesi’ni inceledi

Mersin Ticaret ve Sanayi Odası (MTSO) Yönetim Kurulu Başkanı Ayhan Kızıltan ve MTSO Meclis Başkanı Hamit İzol, meclis üyeleri ile birlikte, Mersin Şehir Hastanesi’nde incelemelerde bulundu.

HABER MERKEZİ

Mersin Sağlık İl Müdürü Dr. Sinan Bahçacı ile Mersin Şehir Hastanesi Başhekimi Dr. Bahar Aydınlı’nın ev sahipliğinde düzenlenen etkinliğe; Mersin Vali Yardımcısı İbrahim Küçük, MTSO Yönetim Kurulu Başkanı Ayhan Kızıltan, Meclis Başkanı Hamit İzol, Yönetim Kurulu Üyeleri, Meclis Üyeleri ve 26 No’lu Sağlık Hizmetleri Meslek Komitesi Üyeleri katıldı.

SAĞLIK TURİZMİ KONUSU KONUŞULDU

 Sağlık İl Müdürü Dr. Sinan Bahçacı ile Başhekim Dr.Bahar Aydınlı’nın, Mersin Şehir Hastanesi hakkında detaylı bilgi verdiği buluşmada, hastanede sunulan standart sağlık hizmetlerinin yanı sıra hiperbarik oksijen tedavi merkezi, inme merkezi, obezite merkezi gibi özel hizmetlerin varlığına da vurgu yapıldı. Sağlık turizmi konusunda yürütülen çalışmalara da değinilen toplantıda, bu konuda hem kamunun hem de özel sektörün üzerine düşen görevler olduğuna dikkat çekilerek, yürütülmesi gereken ortak çalışmalarla ilgili en kısa zamanda tekrar bir araya gelinmesi kararlaştırıldı. Etkinlik bilgilendirme toplantısının ardından fotoğraf çekimiyle son buldu.