Pazartesi , 12 Ağustos 2019
Kocamaz’dan, Ülküköy’e ziyaret

Kocamaz’dan, Ülküköy’e ziyaret

Büyükşehir Belediye Başkanı ve İYİ Parti Büyükşehir Belediye Başkan Adayı Burhanettin Kocamaz’ın Tarsus İlçesi Ülküköy Mahallesinde gerçekleştirdiği ziyaret miting havasında geçti.

Mahalle ziyaretini miting havasına dönüştüren vatandaşlara teşekkür eden Büyükşehir Belediye Başkanı Burhanettin Kocamaz, “31 Mart’ta sizlerin destekleri ile demokrasiyi kendi kafasına göre uygulamaya çalışanlara, dayatmalara, ben yaptım oldu politikalarıyla Mersin’e ayar vermeye çalışanlara karşı, Mersin demokrasiye sahip çıkarak 1 Nisan şakası yapacak” dedi.

HABER MERKEZİ

Seçime 44 gün kala mahalle ziyaretlerini aksatmadan devam ettiren ve halkın sorunlarını yerinde dinleyen Kocamaz, seçildikten sonra hayata geçirmeyi planladığı projelerini de anlatmaya devam ediyor.

Kocamaz’a Tarsus ziyaretleri esnasında, İYİ Parti Tarsus Belediye Başkan Adayı Esin Erkoç, İYİ Parti Tarsus İlçe Başkanı Daniyel Mercan, il ve ilçe yönetim üyeleri eşlik etti.

Temelini attığı Ülküköy (Altaylılar) mahallesinde kendisini karşılayan ve ziyareti miting havasına çeviren binlerce kişiye seslenen Kocamaz, “1995 yılı ocak ayında bu mahallenin temelini atmıştık. O zaman herkes bize ‘Oraya kim gidecek? Orası şehrin çok dışında. Oraya yaptığınız evler boşa gidecek” diyorlardı. Ama biz o dönemlerde ileriyi gördük. Burası Tarsus’un Çankaya’sı olacak dedik ve öyle oldu. Burada ilk tapuları 1995 yılı Haziran ayında rahmetli Başbuğumuz hak sahiplerine teslim etmişti. Hem rahmetli Başbuğumuzu hem de bugün hakka yürüyen Ozan Arif’i rahmetle anıyoruz. Ruhları şad olsun, mekânları cennet olsun” dedi.

“MERSİN DEMOKRASİYE SAHİP ÇIKARAK 1 NİSAN ŞAKASI YAPACAK”

31 Martta herkesin sandığa giderek demokrasiye ve Mersin’e sahip çıkması gerektiğini belirten Kocamaz, “Herkes 31 Mart’ta berber koltuğuna oturacak. Berber saçını kestiğinde ak mı kara mı her şey önüne dökülecek. Biz sizlere güveniyoruz. O kadar fitnelerden sonra bu seçim Tarsuslular için namus meselesi oldu.  Tarsuslular kendi meselesine sahip çıkmak mecburiyetinde. 31 Mart’ta sizlerin destekleri ile demokrasiyi kendi kafasına göre uygulamaya çalışanlara, dayatmalara, ben yaptım oldu politikalarıyla Mersin’e ayar vermeye çalışanlara Mersin demokrasiye sahip çıkarak 1 Nisan şakası yapacak. Hem şahsıma hem de Esin Erkoç kardeşime sahip çıkacağınızı biliyorum. Ben Esin hanıma sonuna kadar güveniyorum. Şu an iki adayımız var. İkisine de birbirinden güzel kalpli adaylarımız ve kendilerine güveniyorum. Çıktığımız bu yolda Cenab-ı Allah hepimizin yardımcısı olsun. Allah herkesi, her kesimi İYİ’lerle karşılaştırsın, kötüleri bizden uzak etsin. 31 Mart günü herkesin sandık başına giderek Mersin’in yararına olacak şekilde oyunu kullanmasını özellikle rica ediyoruz. Ve diyoruz ki 31 Mart akşamı Türkiye Mersin’i takip edecek. Mersin ve Tarsus kendine yakışanı yapacak ve Mersin’de Türkiye’ye bir mesaj verecek” ifadelerine yer verdi.