Çarşamba , 21 Ağustos 2019
“İZOL, SESSİZLİĞİNİ BOZDU”

“İZOL, SESSİZLİĞİNİ BOZDU”

İdman Yurdu 1925 Kulüp Başkanı Hamit İzol, yeni sezon la ilgili önemli açıklamalarda bulundu.

FAHRİ FIRAT

Geçtiğimiz sezon kurulan ve ilk sezonun da Süper Amatör Lig’den Bölgesel Amatör Lig’e çıkmayı başaran İdman Yurdu 1925’de yeni sezon için hazırlıklar başladı. İdman Yurdu 1925 Kulüp Başkanı Hamit İzol, son zamanlarda yaşanan gelişmelerle ilgili Spor33.com’a özel açıklamalarda bulundu.

“HER İKİ TARAFA DA HAYIRLI OLSUN”

Son zamanlarda spor gündemini oluşturan İçelspor – Mersin İdman Yurdu birleşmesi ile ilgili sürece de değinen İzol, “Mersin İdman Yurdu bizim için çok önemli. 40 yıldır bitmeyen bir sevda. Bu gerçeği kimse değiştiremez. Bizim sezon başında yola çıkarken yaptığımız planlamalarımız devam ediyor. Yaşanan birleşme her iki taraf içinde hayırlı olsun. Biz kulüp olarak hedeflerimiz doğrultusunda yolumuzda ilerlemeye devam edeceğiz. Herkese başarılar dileriz” dedi.

“HEDEF ŞAMPİYONLUK”

İdman Yurdu 1925’in her zaman hedefleri olduğunu bu sezonda geçtiğimiz sezon gibi tek hedeflerinin şampiyonluk olduğunu ifade eden İzol, “Öncelikle kentimiz ileri gelenleri ile bir araya geleceğiz. Onlarında desteğini alarak yola çıkacağız. Bizim hedefimiz belli. Bu Lig’de şampiyon olmak için gereken her şeyi yapacağız. Yeni bir Yönetim oluşturacağız. Güçlü bir kadroyla şehrimizi BAL’da da başarı ile temsil edeceğiz” diye konuştu.