Pazartesi , 17 Şubat 2020
İÇEL GÖZÜNÜ BİR ÜST TURA DİKTİ

İÇEL GÖZÜNÜ BİR ÜST TURA DİKTİ

Yeni sezon hazırlıklarını sürdüren İçel İdmanyurdu, 28-29 Ağustos’ta Ziraat Türkiye Kupası için Antalya Kepez Belediyespor’la karşılaşacak.

ABDULLAH ÖZTÜRKMEN

İkinci kamp dönemini Nevşehir’de sürdüren İçel İdmanyurdu, diğer yandan da takımı daha da güçlendirmek için eksik kalan yerlere bir iki transfer yapmanın hesaplarını yapıyor.

Bu sezon ilk kez katılacağı Ziraat Türkiye Kupası maçında karşılaşacağı Kepez Belediye maçı hazırlıklarını da sürdüren İçel İdmanyurdu’nda Kulüp Başkanı Metin Saltık, “Tüm şehir kenetlenerek, bir bütün haline gelerek, her şeyin üstesinden geleceğimize inanıyorum.  Çok kaliteli bir kadroya sahibiz. Geçmiş yıllarda şampiyonluklar yaşamış, deneyimli, tecrübeli bir takım kurduk. Taraftar ve şehir desteği ile birlikte aşılmayacak hiç bir engel yok” dedi.

KEPEZ’İ YENECEK GÜCE SAHİBİZ

Kulüp Başkanı Saltık, “ Yeni sezon hazırlıklarımızı sürdürüyoruz. İkinci etap kamp çalışmalarımıza eksik olan yerleri tespit edip, oralara bir iki takviye yapmayı düşünüyoruz. Lig öncesi Ziraat Türkiye Kupası için Antalya’nın Kepez Belediyesi ile karşılaşacağız. Hedefimiz Kepez Belediyesi’ni yenerek bir üst tura çıkmak. Bu zorlu müsabakada tartarlarımızı ve Mersinlileri bizi desteklemek için bekliyoruz. İçel İdmanyurdu olarak hedeflerimiz belli ve biz bu hedefleri başaracak güçteyiz” diye konuştu.