Perşembe , 18 Temmuz 2019
Gökkuşağı Eğitim Kurumları Tarsus’a sığmıyor

Gökkuşağı Eğitim Kurumları Tarsus’a sığmıyor

Gökkuşağı Özel Eğitim ve Rehabilitasyon Merkezi olarak Tarsuslulara uzun yıllardır hizmet veren ve geçtiğimiz yıl bünyesinde Özel Gökkuşağı Kreş ve Gündüz Bakımevini kurarak hizmet alanını genişleten Kurum, başarıdan başarıya koşmaya devam ediyor.

HAKAN BULUT

Gökkuşağı Kreş ve Gündüz Bakımevi Kurucusu Ali Altunkeser, “1 Nisan 2018’de Şehitler Tepesi  Tunç Petrol arkasında kreşimizi 48 öğrenci kapasitesi ile devraldık. Şu an gelinen nokta itibariyle burası bize sığmadı. Tarsus bizi ailesi gibi gördüğü için hem rehabilitasyon evimiz, hem de kreş evimiz Allah’a şükürler olsun ki dolup taşıyor. Bizde bu ilgiyi gördüğümüz için kreşimizin üst katına yeni sınıflar açarak kapasitemizi arttırdık” dedi.

 “Tarsus için yaptığımız çalışmalar önümüzdeki günlerde çıta yükselterek daha artacaktır” ifadelerini kullanan Ali Altunkeser, “Kurum olarak her dönem daha da güçlenerek hedef büyütüyoruz. Bu nokta da geçmişte yaptığımız çalışmalar ve başarıların Tarsus’a geleceğin teminatı olarak verebiliriz. ‘Tarsuslu Gökkuşağını neden tercih ediyor?’ verilecek cevap çok basit, en önemli tercih sebebi güven, şeffaflık, hijyen ,deneyimli ve uzman eğitim kadrosu başlıca nedenler diyebiliriz. Tüm Tarsus’un güvenini boşa çıkarmayacağımıza ve çocuklarımız için her şeyin en iyisini yaptığımıza yapacağımıza her zaman ki gibi söz veriyoruz. Eğitim yuvalarımıza çocuklarını bırakan velilerimize tek söyleyeceğim bir şey olacaktır. Gözünüz arkada kalmasın, çocuklarınız çocuklarımızdır diyorum. Tüm Tarsus’a teşekkür ediyorum” diye konuştu.