Pazartesi , 12 Ağustos 2019
Dalkılıç’tan, İzol’a ziyaret

Dalkılıç’tan, İzol’a ziyaret

Cumhuriyet Halk Partisi Toroslar Belediye Başkan Adayı Süleyman Dalkılıç ve ekibi, Yeni Güney Gazetesi İmtiyaz sahibi Hamit İzol’u ziyaret etti.

BİLGE ÇAKIR

İzol’a başkan olması durumunda Toroslar ilçesi için yapacağı projeleri açıklayan Dalkılıç, Toroslar’da herkese eşit şekilde hizmet götüreceklerini ve insanların huzur içinde mutlu bir şekilde yaşamalarını sağlayacaklarını söyledi.

Ziyarette Dalkılıç, basına emek ve gönül vermiş olan tüm gazetecilerin hakkını sonuna kadar savunacağını belirtti.

Belediye Başkanı olduktan sonra yapacağı projeleri İzol ile paylaşan Dalkılıç, “Öncelikli olarak basınla her daim birlikte hareket edeceğimi belirtmek isterim. Basının ve basın çalışanlarının bendeki yeri oldukça farklıdır. Doğruları yazan, savunan herkesle sonuna kadar yan yana olacak ve beraber çalışacağım. Bunun dışında Toroslar’da yapılacak birçok projemiz var.  En önemlisi; taziye evleri, gençler için  yapılacak spor tesisleri ve kadınlarımıza sunacağımız istihdamdır. Gelişmiş, kalkınmış, yemyeşil, tertemiz bir Toroslar inşa edeceğiz. Cumhuriyet Halk Partisi olarak, 30 yıldır kazanamadığımız Toroslar Belediyesi’ni kazanacak ve kaldığımız yerden devam edeceğiz. Martın Sonu Bahar olacak” dedi.

İzol’da,Mersin’in gelişimine katkı sunacak herkese kucak açtıklarını belirtirken, nazik ziyaretinden ötürü Dalkılıç’a teşekkür etti.